||™|| ..ıl.l Forum MaTrOcK||™|| ..ıl.l

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI

LaxiqameR
    LaxiqameR
    AdministratorAdministrator

Erkek
    <fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI Inanma11
    kisisel ileti : Yakın Ve Uzak
    İL : • Hatay

Karakter Sayfam
    Ruh HaLim: delüüüü:)
    ADIM SOYADIM:: ALİ NİNO

ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI Empty ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI

Mesaj tarafından LaxiqameR Paz Haz. 29 2008, 20:34

emo rock genci olmakla rock dinlemeyi önce bir ayıralım emo rock gencleri kızlarla erkeklerin genellikle sac tipleri aynıdır uzunlukları aynı olmasada giyimde siyaha önem verirler erkeklerde kızlarda dar kotlar secimine dikkat ederler renk secimine gelince tek sevdikleri renk siyah ve siyah,mor ve mavi-mor karısımı secerler saclarını buna göre küpeler böyle secilmiştir erkeklerde daha cok gömlek tercih edilir içine siyah tşhrt giymek sartıyla tabi paraksız eldivenleri unutmamak lazım kızlar takılarıyla ünlüdür sate siyah küpeler kuru kafa emo rock simgesi gibi okunan kitaplara deginecek olursam burda durmalısınız hepsi degillllLLL BAZILARINDA GÖRÜORM qi tanrı yanılgısı,tanrının dpgum günü gibi kitaplar okuyanlarda cıkıo OLMAK İSTERMİYDİN deseler tabikide hyr herseyin bi ölcüsü vardır ölcüleriyle olurdum belki hayat tarzı yasamak güsel ama ne olacagına önce bi ortamına uyup uymadıgına bakma zorunlulugumuz oldugu için istemezdim nese müzik tarzlarında genellikle agır yabancı rock grupları vardır ALISSH ten bu kadar azcıkta olsa tanımlayabildiysem ne murlu bana
    bi uyarıda bulunucam bide yansanayi emo rock gencleri vardır sakın benziyim diyipte maymun olmayın arkadaslar
    *RuuD*
    *RuuD*
    Co-AdminCo-Admin

Erkek
    <fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI Relax10
    TuTTuGu TaKıM : ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI Besikt10
    kisisel ileti : яαρ уαραякєη güηαнαмı gιя∂ιм??
    SARKI TİPİ : RAP

Karakter Sayfam
    Ruh HaLim: BeLLi oLmuo :p
    ADIM SOYADIM:: secilmemiş

ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI Empty Geri: ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI

Mesaj tarafından *RuuD* Ptsi Haz. 30 2008, 19:32

emege saygı :D
    LaxiqameR
    LaxiqameR
    AdministratorAdministrator

Erkek
    <fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI Inanma11
    kisisel ileti : Yakın Ve Uzak

Karakter Sayfam
    Ruh HaLim: delüüüü:)
    ADIM SOYADIM:: ALİ NİNO

ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI Empty Geri: ALISSHTEN EMO ROCK GECLİĞİ TANIMI

Mesaj tarafından LaxiqameR Salı Tem. 01 2008, 11:00

eyvlh saol

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Eyl. 30 2024, 02:26