||™|| ..ıl.l Forum MaTrOcK||™|| ..ıl.l

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası

***CEYLAN***
    ***CEYLAN***
    MaTrOcK GeNçMaTrOcK GeNç

Kadın
    <fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Eglenc10
    TuTTuGu TaKıM : Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Besikt10
    kisisel ileti : doğruyu isteme boşwer tatlım doğrunun eğrye b faydası yok nerden çıktı bu doğru merakın tabii sen daha dün tattın!!!
    SARKI TİPİ : SLOW
    İL : • Hatay

Karakter Sayfam
    Ruh HaLim: belirtilmemiş..
    ADIM SOYADIM:: secilmemiş

Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Empty Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası

Mesaj tarafından ***CEYLAN*** Salı Nis. 22 2008, 13:14

MiLaGrOsSs
    MiLaGrOsSs
    PrensesPrenses

Kadın
    <fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Huysuz10
    TuTTuGu TaKıM : Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Besikt10
    kisisel ileti : [']Pae...
    SARKI TİPİ : RAP
    İL : • Bursa

Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Empty Geri: Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası

Mesaj tarafından MiLaGrOsSs Salı Nis. 22 2008, 13:14

AcBa NeDeN KoYmAMıs
    ***CEYLAN***
    ***CEYLAN***
    MaTrOcK GeNçMaTrOcK GeNç

Kadın
    <fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Eglenc10
    kisisel ileti : doğruyu isteme boşwer tatlım doğrunun eğrye b faydası yok nerden çıktı bu doğru merakın tabii sen daha dün tattın!!!
    SARKI TİPİ : SLOW
    İL : • Hatay

Karakter Sayfam
    Ruh HaLim: belirtilmemiş..
    ADIM SOYADIM:: secilmemiş

Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Empty Geri: Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası

Mesaj tarafından ***CEYLAN*** Salı Nis. 22 2008, 13:15

BİLMİORUM AMA ÇOK GÜZEL BEENDİM BN
    GeCE
    GeCE
    ModeratörModeratör

Erkek
    kisisel ileti : Namı Değer Bean GeCE

Mesaj tarafından GeCE Ptsi Tem. 28 2008, 15:51

:DBEN CE DE GZL
    poyraz
    poyraz
    MaTrOcK GeNçMaTrOcK GeNç

Erkek
    <fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l : Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Delibo10
    TuTTuGu TaKıM : Ceza'nın albümüne koymadığı ''bana izin yok mu'' parçası Galata10
    kisisel ileti : Herkesin gördüğü ileti kişisel değildir
    İL : • Ankara

Mesaj tarafından poyraz Ptsi Tem. 28 2008, 15:54

koymamasının sebebıo ne acep

Forum Saati Ptsi Eyl. 30 2024, 02:28